Květen 2017

Odhalování?

15. května 2017 v 23:10 | Tonka Bláznivá |  DEN PO DNI
Vážení a milí.

Začíná to vypadat tak, že byť jsem byla zarytým odpůrcem, tak i mě dostihla tíha doby internetů. V téměř plné parádě.

INSTAGRAM. Již nebudeme déle anonymní.

Protože, logicky, kupí se mi v telefonu tolik fotek kočičích a psích, že nejde je s vámi nesdílet. Ochuzuji vás o tolik smíchu a nepochopení, o tolik chuchvalců chlupů, bláznivých póz a neskutečně zadumaných výrazů. Zvířecích.

Já i Cecil, inu, taky se tam občas objevíme, to je přece jasné. Nenecháme všechnu slávu jen Cibuli, Rusochlupovi a Špekorískovi. Tůčkovi bůčkovi - začínáme jej podezírat z toho, že se bude dělit. Jako se dělí buňky, bude se dělit i náš kocour. Zatím má jednoho menšího, téměř už kočku připomínajícího špeka na břiše. A opravdu řádně jej krmí, řádně, a za chvíli pukne a budeme tu mít ty sedmikilové vyžírky dvě. Vážně nevím, co si pak počneme.

Spíš je mi úplně jasné, jak to skončí. Přepíší se všechny pohádky o Otesánkovi. Už to nebude chlapeček, nýbrž kocourek, který bude mít své, stejně ničivé, dvojče. Všechny nás sežerou, i s Bytem, a celým městem.

Každopádně. Fotky se začnou objevovat i zde, o tom žádná, ovšem pokud nás chcete mít před očima pořád, sledujte nás na facebooku i na instagramu.

Juch!

Vaše Tonka se smečkou